Jeżeli Chcesz sprawić swojemu dziecku niepowtarzalne urodziny, zapraszamy do naszej Sali Zabaw Wesoła Planeta.                                                                                          

Mogą Państwo urządzić swojemu dziecku niezapomniane przyjęcie urodzinowe unikając wszystkich związanych z tym trudności i problemów. Dzieci będą się bawić, a Państwo będą mogli usiąść w kawiarence i napić się pysznej kawy, poczytać prasę albo po prostu bawić się razem z nimi. Przeniesiemy wszystkich gości w krainę fantazji i marzeń, co sprawi, że przyjęcie pozostanie w sercu dziecka na długie lata.  Przyjęcia odbywają się przez cały tydzień w wybranych przez Państwa godzinach.

Warunki rezerwacji urodzin:

Rezerwacja imprez urodzinowych odbywa się tylko osobiście lub telefonicznie pod nr 0883 579 540 lub 0696 375 904. W przypadku urodzin z poczęstunkiem sali zabaw organizujemu urodziny dla min. 8 osób (minimalna opłata za 8 osób, bez względu na mniejszą iloścć przybyłych gości). W chwili dokonania rezerwacji organizator wpłaca zaliczkę w wysokości min. 100zł. Zaliczka jest bezzwrotna – jednak w przypadkach losowych gwarantujemy możliwość jednorazowego przesunięcia terminu przyjęcia bez dodatkowych opłat. Za zaproszonych gości odpowiedzialni są organizatorzy przyjęcia. Zachęcamy do wcześniejszego rezerwowania terminów.

 Co należałoby wiedzieć?

W zarezerwowanym przez Państwa czasie dzieci mają zapewniony stolik w wyznaczonym miejscu na sali urodzinowej, przy którym można złożyć jubilatowi życzenia, zdmuchnąć świeczki na torcie i miło spędzić czas.

Wcześniejsze zarezerwowanie terminu przyjęcia gwarantuje dokonanie rezerwacji w dogodnym dla Państwa dniu. Dorośli bawią się GRATIS, natomiast dzieci w ramach wykupionego biletu korzystają bez ograniczeń ze wszystkich atrakcji na terenie całej sali zabaw.   

O co nie warto się martwić?

1)      „O wyjściową kreację”, ponieważ polecamy raczej stroje sportowe, lekkie i wygodne, w których można się wspinać, zjeżdżać i nurkować razem z dziećmi w basenie z piłeczkami.

2)      „O przygotowanie zastawy stołowej”, ponieważ nakryty stół w uzgodnionym terminie będzie już czekał na Państwa przybycie.

3)      „O mokrą głowę dziecka po szalonej zabawie”, ponieważ dysponujemy suszarkami do włosów. Podpowiadamy, że czasem przydać się może także koszulka na zmianę.

4)      „O męczące sprzątanie”, ponieważ zaraz po wyjściu gości nasz personel zrobi to w Państwa imieniu.

 Czego nie należy się obawiać?

„Straty czasu", ponieważ zabawa w naszej sali to wspaniałe przeżycie dla dzieci, które mogą wyhasać się do woli. Jest to także okazja do wspólnego bezstresowego spędzenia czasu z rówieśnikami oraz rodzicami w miłej i bezpiecznej atmosferze.


 

 

 

 

 


Wesoła Planeta
Wesola Planeta © 2010
Atrakcje | Urodziny | Cennik | Galeria | Dojazd | Kontakt